Kontakt:
81 743 92 22

PROMOCJA ZIMOWA

PHU Radbud

Zemborzycka 84
20-445 Lublin
Poniedziałek - piątek: 9 - 17

Wystartowała zimowa promocja

Ostatnia w tym roku promocja właśnie się rozpoczęła.

ZIMA NADCHODZI” to oferta, w której znajdują się flagowe produkty marki w przystępnych i obniżonych cenach. To już ostatnia szansa na upolowanie produktów w niższych cenach.

Przygotowania do zimy rozpoczynamy specjalną promocją, która pomoże zamknąć stan surowy budowy przed nadejściem zimy. Nasza oferta pozwoli znacznie zoptymalizować koszty.

W odpowiedzi na najnowsze trendy, które w inwestycjach mieszkaniowych wykorzystują stolarkę aluminiową, pojawia się promocja na tarasowe drzwi aluminiowe. Teraz można kupić je w cenie nie odbiegającej znacznie od profili PVC. Nowoczesna stolarka aluminiowa doskonale zniesie najtrudniejsze warunki zewnętrzne. Konstrukcje są odporne na wilgoć, zmiany temperatur czy uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształcają się pod wpływem ciepła i promieni UV. Profile aluminiowe są też chętnie wybierane przez architektów, którzy wkomponowują je w nowoczesne realizacje budynków.

Oferta zimowa obejmuje również promocyjne ceny na automatykę bram garażowych i rolet. Automatyczne bramy i rolety stały się już standardem, a przede wszystkim synonimem wygody. Ułatwiają one oszczędzanie energii i poprawiają skuteczność ochrony antywłamaniowej. W promocji będzie można nabyć wybrane produkty nawet z 40 procentowym rabatem.

Na koniec wraca też znana i lubiana promocja na 3 szybę za połowę ceny. To gratka zwłaszcza dla klientów planujących inwestycje energooszczędne, gdyż z tymi produktami można osiągnąć bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Charakteryzują się też one wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne co sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe.

POBIERZ REGULAMIN PROMOCJI

Promocja trwa od 15.10 - 30.11.2018 r.

baner-promocja-zimowa

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Ekspert

Proszę zostaw wiadomość. Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.